Kuře pečené pod cihlou

a vše co k tomu patří a to jsou i přílohy

Re: Kuře pečené pod cihlou

Příspěvekod drobek » 27 led 2011, 15:41

Hm, zajímavé, tak z Kavkazu? A já to mám z Italské kuchyně. Vlastně je to možné, protože kdysi si vladaři italští dovezli kuchaře z Maďarska, a z Itálie pak kuchyně doputovala do Francie. Přitom se pořád měnila. banan;
K nálevu soli, to už je tu popsáno tady, v kuřeti s křupavou kůrčičkou.:
http://grilovani-barbecue.com/viewtopic.php?f=58&t=885
Nebojte, upeče se. Způsobeno je to jednak tím, že je slabé, na motýla, a pak tím závažím. Samozřejmě že můžeš dát cihlu, aby to bylo pod cihlou, zabal ji do alobalu aby do kuře nenapadala malta. :lol: No a pro ty co cihly nemají je ten pekáček dobrou náhradou. HP
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Kuře pečené pod cihlou

Příspěvekod kikimor » 27 led 2011, 16:10

parles píše:Nojo, ale to není pod cihlou! Ale je to zajímavé. Samozřejmě po odklopení a potření chutěma pečeš dál až do změknutí, že? Za tu půlhodinu to přece nemůže být měkké, i když to bylo naložené! Nebo ano?


Ano, po zhruba půl hodině pečeme dál do křupavé kůrčičky(180°C horký vzduch) a tato rada byla míněna pro předpřípravu kuřete.
kikimor
 

Re: Kuře pečené pod cihlou

Příspěvekod Bento » 01 úno 2011, 00:52

Ja som si vzdy myslel ze to je portugalske kura .
http://www.sbs.com.au/food/recipe/4456/ ... earch/true
Uživatelský avatar
Bento
Učedník
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 pro 2010, 21:12

Re: Kuře pečené pod cihlou

Příspěvekod drobek » 01 úno 2011, 15:45

V Labužníku je recept na Portuglské kuře od Esmeraldy, je to kuře sice ne pod cihlou, ale na motýla rozstřižené. Píše k tomu, že to zavedl Portugalec, který se tam přistěhoval a otevřel si restauraci. Lidé tam tomu začali říkat portugalské kuře, protože ho jedli u Portugalce. :)
Maňana ho zná z Kavkazu, kuře jedno světoběžnické. ;)
Totéž kuře existuje i ve Francii, originál jméno si nepamatuju, překlad jo. Je to "na žábu", protože rozstřižené a položené jako žába vypadá. Já radši toho motejla. :lol: Jakpak se to asi jmenuje v české kuchyni?
Já mám recept tady z televize (Lidia's Italy), kde o tom mluvila jako o starém Italském receptu. Ale ono to snad zas není tak důležité, kdo ví jak recept putoval. Vždyť pokud vím, tak kdysi si Italové dovezli kuchaře z Maďarska, kuchyň se trochu pozměnila, díky surovinám a podnebí. Nojo, to jsou vlastně zas ty suroviny. Pak si Francouzští králové dovezli kuchaře z Itálie a ti založili Francouzkou kuchyni. A podívejme dnes, jak se liší kuchyně Maďarská od Francouzské. :o
Takže abych to shrnul: Pokud jsem se dotkl něčích citů, napsal jsem to jak to znám já, odkoukal jsem to z televize a pokud tam kecali, není to má vina. CC
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Re: Kuře pečené pod cihlou

Příspěvekod gmp » 06 črc 2011, 08:39

nedal by se recesspis opravit následovně: malé červené, (pokud možno brambory)...
Uživatelský avatar
gmp
Kuchař
 
Příspěvky: 67
Registrován: 10 lis 2010, 21:26

PředchozíDalší

Zpět na Drůbeží maso

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron

x