Poděkování tvůrci (tvůrcům) tohoto projektu.

Re: Poděkování tvůrci (tvůrcům) tohoto projektu.

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 22 srp 2010, 15:46

Děkujeme za uznáni, my budeme se snažit toto fórum gril receptu dále zlepšovat, ale už ne pod názvem Světová barbecue kuchařka. A nebuďte zlí , když nám to s tou češtinou občas skřípne. ;)
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Poděkování tvůrci (tvůrcům) tohoto projektu.

Příspěvekod drobek » 22 srp 2010, 17:53

Tak a ještě poděkuju za poděkování a pochvalu já, původní tvůrce a pachatel. To bylo totiž tak. Vyměňovali jsem si s kamarádem v Kanadě recepty na grilování, no a pak z toho vznikla kuchařka. Bohužel mně nikdy nikdo na to pozadí neupozornil, byl bych to předělal už dávno. No, to už je zaplať Pánu Bohu za námi.
Věděl jsem, že to není dokonalé, a na omluvu mohu říct jen to, že jsem byl na cestách s vlastním truckem, jezdil jsem po Americe a tak jsem to smolil opravdu po kousíčkách. Hledal jsem, marně, s kým se spojit, několikrát už jsem to chtěl zabalit úplně, ale bylo mi líto mého "dítěte".
Až úplná náhoda mně dala dohromady s Brutzel-Švejkem, a najednou, během překvapivě krátké doby je to na světě. Je pravda, že trávíme u počítače každou volnou chvilku a přendaváme recepty z jedné kuchařky do druhé, on v Německu, Já v Idahu. Ale cožpak ve věku počítačů a Skype vzdálenosti hrají roli?
Tak ještě jednou díky, udělal jsi mi radost, a že jsi starou Kuchařku trochu zkritizoval? Právem, zasloužil jsem si to.
Díky také za přesměrování, opravdu moc. Osvěta se musí šířit. :)
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová


Zpět na Vzkazy tvůrcům této stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron

x