Názory čtenářů

Re: Názory čtenářů

Příspěvekod mamula » 06 lis 2010, 13:33

Mánku ale deníčky byly fajn, ráda jsem si četla u Nera i u ostatních labužníků . Když jsem zapnula počítač, tak mimo nových receptů jsem klikla na deníčky a vždy jsem se dobře pobavila. Pokud by bylo možno,tak bych deníčky uvítala.Jinak jsem ráda že se labužníci začínají scházet a že mají kde. Díky za to.
Uživatelský avatar
mamula
Učedník
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 lis 2010, 12:06

Re: Názory čtenářů

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 06 lis 2010, 14:02

Muze mi nekdo udelat a poslat screen toho denicku. Zeptam se u lidi z PHPBB3 jestli je mozne toto zavest a jestli neco takoveho pro nasi verzi jako MOD vubec existuje.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Názory čtenářů

Příspěvekod drobek » 06 lis 2010, 16:58

Zlomaxi, podíváme se na to.
Maňano, paprikologii jsem opsal vlastně přeložil z angličity, asi jsem udělal chybu já, nebo oni. Přidat se tam nedalo nic, když jsme to předělávali zůstalo tohle téma omylem "zamčené". Napravíme, vždyť ty o věci víš daleko víc než já. Jak se v Americku říká, "cos ty zapomněl já se ještě nenaučil".
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Řazení příspěvků v diskuzích

Příspěvekod Mánek » 07 lis 2010, 04:41

Trošku jsem si včera s tím tlačítkem na seřazení příspěvků "sestupně" a "vzestupně" hrál a měl bych k tomu návrh na menší úpravu:

1) Prvotní příspěvek otevírající téma diskuze by měl vždy zůstat zobrazen jako první. Při seřazení "sestupně" uteče na konec a není jasné, o čem vlastně diskuze je.

2) Nyní se prioritně řadí příspěvky do diskuze "vzestupně", tedy od nejstaršího k nejnovějšímu. I když si tlačítkem upravím na sestupné řazení, při otevření jiné (nebo opětovně i stejné) diskuze, jsou příspěvky opět seřazeny od nejstaršího po nejnovější. Bylo by tedy dobré změnit prioritní řazení na "sestupně" tak, aby byly nejnovější příspěvky viditelné hned po otevření diskuze.

Tolik můj postřeh. :)

Mánek
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Řazení příspěvků v diskuzích

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 07 lis 2010, 12:30

Mánek píše:Trošku jsem si včera s tím tlačítkem na seřazení příspěvků "sestupně" a "vzestupně" hrál a měl bych k tomu návrh na menší úpravu:

1) Prvotní příspěvek otevírající téma diskuze by měl vždy zůstat zobrazen jako první. Při seřazení "sestupně" uteče na konec a není jasné, o čem vlastně diskuze je.

2) Nyní se prioritně řadí příspěvky do diskuze "vzestupně", tedy od nejstaršího k nejnovějšímu. I když si tlačítkem upravím na sestupné řazení, při otevření jiné (nebo opětovně i stejné) diskuze, jsou příspěvky opět seřazeny od nejstaršího po nejnovější. Bylo by tedy dobré změnit prioritní řazení na "sestupně" tak, aby byly nejnovější příspěvky viditelné hned po otevření diskuze.

Tolik můj postřeh. :)

Mánek


Najdes pres:

Uživatelský panel vlevo nahore
Nastavení
Prohlížení příspěvků
Seřadit témata:,Seřadit příspěvky: SESTUPNE

Pak je tve prani splneno.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

PředchozíDalší

Zpět na Vzkazy tvůrcům této stránky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron

x