Stránka 1 z 8

Gril Tristar

PříspěvekNapsal: 08 led 2014, 12:19
od alena
Ahojky našla jsem na internetu gril Tristar http://www.totalni-vyprodej.eu/tristar-bq-2817-barbecue-gril, mají ho slevněný na polovinu a my zrovna nějaky sháníme tak se chci zeptat zda s ním máte někdo nějaké zkušenosti, co si o něm myslíte?

Re: Gril Tristar

PříspěvekNapsal: 08 led 2014, 16:10
od Mirďa
Ahoj,

zkušenosti s ním nemám, ovšem jakožto "postižený" jedinec přes grily, bych spíše volil osvědčenější značku. Co jsem narychlo skoukl internet, tak dle fotek a popisu by se asi dal. Co se vozíku týče, tak bych neměl přehnané očekávání od něj. Nic méně gril samotný nevypadá zase zle. Grilovací plocha tuším 46*35 je celkem menší pro rodinku (spíše taková campingová záležitost), otázka jak jí el spirála vyhřeje. Ono el. grily mají trošku problém pořádně nahřát rošt a je třeba počítat s delší dobou předehřátí grilu. Tak cca 20 minut, pokud má litinový rošt, což u něj nevím jestli má, ale na některých obrázcích vypadá že jo. Což by bylo fajn, neboť litina je ke grilování skvělá. Za ty peníze by asi šel, záleží co je za očekávání od něj, co se na něm bude grilovat atd. Na hovězí steaky, které potřebují vysokou teplotu aby se maso zatáhlo ta elektrika moc není. Neodiskutovatelný fakt je jak se servisem, přeci jen je to el spotřebič a tam je větší předpoklad poruchy. U mně na obchodě se zpravidla mění el. topné těleso. Adekvátně na proti tomu je třeba na trhu velmi dobrý gril Weber Q 140, ovšem za úplně jiné peníze, ale taky prověřené kvality. Pokud je za tu cenu co píšou, není od něj očekávání zázraku a spíše to klasické grilování (plátky masa, nějaká ta zelenina, klobásky) tak to asi stojí za zkoušku. Toliko moje rychlá recenze..... Pokud koupíte, určitě dejte vědět jak jste spokojená.....

Re: Gril Tristar

PříspěvekNapsal: 08 led 2014, 16:48
od Brutzel-Svejk
Myslím,že Elektrogril není to co člověk potřebuje, už kvůli problému s nahřátim. Doporučoval bych spíše gril plynový, jestli Vám to okolí dovoluje.

Re: Gril Tristar

PříspěvekNapsal: 08 led 2014, 17:22
od neeteel
my jsme zrovna tenhle koupili loni. Jenom kvůli manželovi. Řeknu vám, už jej nemáme :AD ani prezentační letáky to nemělo v českém jazyku. Velice dlouho trvalo nahřívání a co se stojanu týče tak je lepší použít spoustu jiných náhražek. Darovala jsem gril do charity.

Re: Gril Tristar

PříspěvekNapsal: 09 led 2014, 00:48
od parles
Myslím, že 2000W je na opravdové grilování prostě málo. Je to tak na opečení uzeniny, nebo na kuřecí, nebo rybí maso.