Gril Tristar

Přetěžký může být život labužníka.

Gril Tristar

Příspěvekod alena » 08 led 2014, 12:19

Ahojky našla jsem na internetu gril Tristar http://www.totalni-vyprodej.eu/tristar-bq-2817-barbecue-gril, mají ho slevněný na polovinu a my zrovna nějaky sháníme tak se chci zeptat zda s ním máte někdo nějaké zkušenosti, co si o něm myslíte?
alena
 

Re: Gril Tristar

Příspěvekod Mirďa » 08 led 2014, 16:10

Ahoj,

zkušenosti s ním nemám, ovšem jakožto "postižený" jedinec přes grily, bych spíše volil osvědčenější značku. Co jsem narychlo skoukl internet, tak dle fotek a popisu by se asi dal. Co se vozíku týče, tak bych neměl přehnané očekávání od něj. Nic méně gril samotný nevypadá zase zle. Grilovací plocha tuším 46*35 je celkem menší pro rodinku (spíše taková campingová záležitost), otázka jak jí el spirála vyhřeje. Ono el. grily mají trošku problém pořádně nahřát rošt a je třeba počítat s delší dobou předehřátí grilu. Tak cca 20 minut, pokud má litinový rošt, což u něj nevím jestli má, ale na některých obrázcích vypadá že jo. Což by bylo fajn, neboť litina je ke grilování skvělá. Za ty peníze by asi šel, záleží co je za očekávání od něj, co se na něm bude grilovat atd. Na hovězí steaky, které potřebují vysokou teplotu aby se maso zatáhlo ta elektrika moc není. Neodiskutovatelný fakt je jak se servisem, přeci jen je to el spotřebič a tam je větší předpoklad poruchy. U mně na obchodě se zpravidla mění el. topné těleso. Adekvátně na proti tomu je třeba na trhu velmi dobrý gril Weber Q 140, ovšem za úplně jiné peníze, ale taky prověřené kvality. Pokud je za tu cenu co píšou, není od něj očekávání zázraku a spíše to klasické grilování (plátky masa, nějaká ta zelenina, klobásky) tak to asi stojí za zkoušku. Toliko moje rychlá recenze..... Pokud koupíte, určitě dejte vědět jak jste spokojená.....
Uživatelský avatar
Mirďa
Ze světa grilu
Ze světa grilu
 
Příspěvky: 277
Registrován: 01 čer 2012, 20:15
Bydliště: Trnávka, okr Nový Jičín

Re: Gril Tristar

Příspěvekod Brutzel-Svejk » 08 led 2014, 16:48

Myslím,že Elektrogril není to co člověk potřebuje, už kvůli problému s nahřátim. Doporučoval bych spíše gril plynový, jestli Vám to okolí dovoluje.
Kdybych k tomu měl ještě sílu, nedělal bych vůbec nic.
Obrázek
Uživatelský avatar
Brutzel-Svejk
Bakalář
Bakalář
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 16 srp 2010, 19:25
Bydliště: Nemecko

Re: Gril Tristar

Příspěvekod neeteel » 08 led 2014, 17:22

my jsme zrovna tenhle koupili loni. Jenom kvůli manželovi. Řeknu vám, už jej nemáme :AD ani prezentační letáky to nemělo v českém jazyku. Velice dlouho trvalo nahřívání a co se stojanu týče tak je lepší použít spoustu jiných náhražek. Darovala jsem gril do charity.
neeteel
 

Re: Gril Tristar

Příspěvekod parles » 09 led 2014, 00:48

Myslím, že 2000W je na opravdové grilování prostě málo. Je to tak na opečení uzeniny, nebo na kuřecí, nebo rybí maso.
To nejlepší teprve přijde!
Uživatelský avatar
parles
Grillmeister
 
Příspěvky: 195
Registrován: 05 lis 2010, 08:21
Bydliště: Děčín

Další

Zpět na Kde koupit či sehnat ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron

x