TEFAL Actifry

TEFAL Actifry

Příspěvekod zlomax » 06 bře 2011, 20:41

Ahojky lidičky!

Tak vám mám jeden malej problem a tím je nahoře jmenovaná mašina. Jelikož má žena jí chce domů, tak jsem prolezl internet a veškeré diskuse jsou k prdu. Tím chci říct, že jsem z nich nezjistil kdo a proč je s ní spokojený. Nebo co vše se v tom dá udělat. Kdo to nezná mrkněte sem: http://www.alza.cz/tefal-fz700038-actif ... .htm#video . No a Ti co to mají doma sem se zkušenostma!! Díky
Uživatelský avatar
zlomax
Kuchař
 
Příspěvky: 70
Registrován: 05 lis 2010, 10:00
Bydliště: Chrastava, Mostní ul, Turecko

Re: TEFAL Actifry

Příspěvekod iva » 07 bře 2011, 16:43

Zdenku, tento přístrojek nevlastním, bo jsem odnaučila rodinu na smažené. :mrgreen:
Zkus se optat děvčat z Dáma.cz na diskusi o Tefal Actifry http://diskuse.dama.cz/d.php?d=6547
Uživatelský avatar
iva
Grillman
 
Příspěvky: 137
Registrován: 05 lis 2010, 10:06
Bydliště: Oleška - Středočeský kraj

Re: TEFAL Actifry

Příspěvekod Mánek » 07 bře 2011, 18:40

Nuž, vlastním malý starý friťáček, ale kdyby nás doma bylo víc, a přibylo na důchodě stejně jako na zvýšení cen nájmů a vůbec všeho, tak bych si to asi pořídil... Enemže, tak nějak, jenom aby po tom vládním "zefektnění hospodaření" bylo co do té fritézy strčit... :(
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: TEFAL Actifry

Příspěvekod iva » 07 bře 2011, 19:18

Mánečku, snad budeš mít aspoň ten starý chleba, abys z Actifry vytáhl křupavou topinku. Zuby si ale budeš muset nechat udělat hned teď... :(
Uživatelský avatar
iva
Grillman
 
Příspěvky: 137
Registrován: 05 lis 2010, 10:06
Bydliště: Oleška - Středočeský kraj

Re: TEFAL Actifry

Příspěvekod drobek » 07 bře 2011, 21:20

Jó zuby, já řeknu A, zuby řeknou B. :( Jiné už to nebude. Stejně, nejsme na tom nakonec v tom Americku líp? Nic takového jako Actifry tady nemáme, marně se pídím po kombinaci mikrovlnky s troubičkou, to musíme mít dvě bedny a já podezírám veřejnost, že důvod proč to tu není je, že by s tím neuměli zacházet. :lol:
A tak se chystám, že jako nesmírnou vymoženost si přivezem z Česka Remosku. :AD
Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a každý den se člověk dozví něco nového.... (Aurelius Augustinus)
Uživatelský avatar
drobek
Spokojený důchodce
Spokojený důchodce
 
Příspěvky: 1873
Registrován: 17 srp 2010, 14:59
Bydliště: Skalka 1946; 56002 Česká Třebová

Další

Zpět na Co se kde nevejde

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

x