Povídáni k jarnímu srazu 2011

Sejděme se a vidětme se.

Re: Aktuální informace k jarnímu srazu 2011

Příspěvekod Mánek » 11 dub 2011, 20:11

Sraz bude tady: http://www.chatarosa.cz/cz

Pro ty, kteří nemají navigaci:

Po příjezdu do Frýdku-Místku odbočit doprava směrem na Frýdlant nad Ostravicí, potom odbočit opět doprava na Frýdlant, projet rovně, stále po hlavní, přes celý Frýdlant až k železničnímu přejezdu a před ním odbočit doleva na Malenovice. Po příjedzu do Malenovic je po pravé straně velké parkoviště hotelu Rajská bouda. Dále pokračovat stejně, jak je uvedeno níž.

Pro ty, kteří mají navigaci nejbližší adresa
(souřadnice stejně neznám :-) ):

zadat adresu "Hotel Rajská Bouda, Malenovice 206, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí".

Tento hotel je napravo u silnice a vede k němu odbočka. Na ni vjedete a projedete kolem pořád dál. Cesta se zatáčí vlevo, je tam značka slepá ulice, a asi v polovině kopce je na pravé straně kovová brána a to je chata Rosa.

Raději to doplním i do úvodního příspěvku.
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Aktuální informace k jarnímu srazu 2011

Příspěvekod iva » 12 dub 2011, 06:38

Mánečku, když si zadám na Mapy.cz adresu Malenovice 206, najde mi to dvě různá místa. Jedno jako č.p.206 a jedno jako ev.č.206 a jsou od sebe vzdálena 547 m. Tak jsem z toho trochu jelen i daněk :? Ale vzhledem k tomu, že Hotel Rajská bouda je jako první, tak to bude asi až to další, téměř pod sjezdovkou, že? ;)
Uživatelský avatar
iva
Grillman
 
Příspěvky: 137
Registrován: 05 lis 2010, 10:06
Bydliště: Oleška - Středočeský kraj

Re: Aktuální informace k jarnímu srazu 2011

Příspěvekod Mánek » 12 dub 2011, 10:12

Chata Rosa nemá číslo, nebo aspoň ho nemá uvedené na svých stránkách. Proto jsem zadal jako záchytný bod ten hotel Rajská bouda, což je zobrazené jako č.p. 206.

Ale podařilo se mi získat souřadnice:
Loc: 49°34'14.048"N, 18°24'40.603"E

Napsal jsem to i do úvodu a doplnil mapkou s popiskama. :)
Nezáleží na výši důchodu, ale na tom, kolikrát ho dostaneme! :D
Uživatelský avatar
Mánek
Vládce vod
Vládce vod
 
Příspěvky: 1226
Registrován: 19 srp 2010, 20:27
Bydliště: Moravský Beroun

Re: Aktuální informace k jarnímu srazu 2011

Příspěvekod iva » 12 dub 2011, 17:22

Uživatelský avatar
iva
Grillman
 
Příspěvky: 137
Registrován: 05 lis 2010, 10:06
Bydliště: Oleška - Středočeský kraj

Re: Aktuální informace k jarnímu srazu 2011

Příspěvekod housenka » 25 dub 2011, 09:52

Ahóóóóój Mánečku - tímto potvrzuji účast na srazu, snad tentokrát dojedu vpořádku, přinejhorším si s sebou přivezu společníka navigátora, takže tím to předběžně přihlašuji +1 osobu...napiš mi prosím své tel. číslo, při změně operátora jsem to tvoje nějak opomenula přenést ( já hlavinka děravá neblonďatá, hluboce se kaju...) abych ti mohla popřípadě počet osob přijedších se mnou ještě nahlásit... banan;
Uživatelský avatar
housenka
Učedník
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22 pro 2010, 12:06

PředchozíDalší

Zpět na Srazy členů fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron

x